Hakkımızda

Hakkımızda

kurumsal

Barbaros oto yedek parça  & özel servis  1996 yılında Hüseyin Barbaros  tarafından Antalya  Akdeniz sanayi sitesi mevkiinde otomotiv yedek parça satışı olarak hizmete başlamıştır.

İlk olarak 250m2lik alan da sadece yedek parça satısı ile  hizmet verdiği bu sektörde yedek parça donanımını  ve tecrübesini  tamamlayıcı  unsur olarak  mekanik elektrik kaporta boya onarımını tek çatı altında birleştirerek devam etmektedir.  Barbaros oto  20 yıllık tecrübesi ile  2000 m2 lik açık ve kapalı alan içerisindeki 5 katlı yedek parça deposunda tüm marka binek ve hafif ticari araçların A dan Z ye yedek parçalarını bünyesinde bulundurmaktadır.

Sektörde yerini koruyan ve bölgesinde hizmet öncüleri arasında yer alan Barbaros oto tüm bu birikim ve işbirliklerini ülkemizde değişen ve gelişen  koşullara uygun hareket etmeyi kendisine bir yaşam felsefesi  olarak kabul  etmiştir.

Barbaros oto sahip olduğu geniş hizmet bilgi ve işbirliği ağını güven ilkelerini temel alarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir kuruluştur.


Servisimiz 2000 m2 kapalı ve açık alana sahip olup, TSE ve ISO belgelerimiz bulunmaktadır .

Tüm marka ve model araçlara mekanik ,  elektrik , kaporta , boya hizmeti verilen servisimizde ayrıca toptan ve perakende yedek parça satışı için 5 katlı yedek parça depomuz mevcuttur.

Bunun yanı sıra çok modern bir müşteri bekleme salonumuz ve mescit  bulunmakta ve müşterilerimizin iyi vakit geçirebilmesi için içerisinde İnternet bağlantılı televizyon ,  masaj koltuğu , bilgisayar ve klima mevcuttur.

Müşterilerimizi en iyi şekilde ağırlamak için soğuk ve sıcak içecek ikramlarımız , yemek salonumuz olmakla beraber yine müşterilerimizin araçlarının her an güvende olduğunu bilmeleri açısından uzaktan ıp bağlantılı kamera ve alarm sistemimiz bulunmaktadır.

Servisimiz içerisinde müşterilerimizin araçlarına hızlı ve kaliteli hizmet vermek adına 4 adet araç kaldırma liftimiz , 3 adet her marka ve model için arıza tespit cihazımız , klima gazı dolum cihazımız , akü şarj cihazımız , şase doğrultma ve çektirme tezgahımız , argon kaynak makinamız , punta kaynak makinamız , havalı çektirme ve gerdirme makinamız , boya fırınımız , pasta cila makinalarımız bulunmaktadır .

Ayrıca müşterilerimizin kazalı veya onarılacak araçlarını güvenli bir şekilde servisimize getirebilmek için ücretsiz çekici hizmetimiz , ücretsiz araç yıkama hizmetimiz , hızlı hizmet vermek üzere 10 adet bilgisayarımız , müşterilerimizin hizmetine tahsis edebileceğimiz 4 adet yedek aracımız bulunmaktadır.

 Barbaros oto olarak 25 kişilik deneyimli ve tecrübeli ekibimizle müşteri memnuniyetini en üst seviyede  tutarak  hizmet vermekten gurur duymaktayız.