Kaporta Servisi

Kaporta Servisi

kurumsal

Kaporta düzeltme, kaporta parça değişimi, kısmi kesim ve parça ekleme işlemleri, Firmamız bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.

Her marka ve model binek ve hafif ticari araçların gerek yedek parça temini, gerek montajı ve gerekse boyama işlemleri son model cihazlarımızla ve en son teknoloji fırın sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaç durumuna göre her türlü orijinal yedek parçaların temini mümkündür.

Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir. Yeni teknoloji kaporta ekiplanlarımız ve eğitimli personelimiz sayesinde, hızlı bir şekilde aracınız ilk günkü görünümüne kavuşarak teslim edilir.

Otolarda cam krikoları çabuk bozulabilen mekanikler arasındadır. Krikoların bozulması durumunda yetkili servislerde yenisiyle değiştirmek pekte ucuza mal olmamaktadır. 

Cam Kriko Tamiri

Krikoların parçalarının yada otomatik kriko motorlarının arızalanması durumunda tamirinin mümkün olduğunu çoğu araç kullanıcısı bilmez. Bizler, otomatik yada manuel cam krikolarının yedek parça teminini ve tamirlerini de yapmaktayız. 

Tüm yerli ve yabancı, binek yada ticari araçların otomatik ve manuel cam krikolarının yedek parçalarının temin edilmesi ve tamirlerinin yetkili servislere gidilmeden yapılmasını sağlıyoruz. 

Kapı Kilit Tamiri

Araç kilit mekanizmasının komple değişmesi yerine, mekanizma içindeki tamir takımlarının değiştirilip mekanizmayı tekrar aktif hale getiriyoruz.
Araçlarınızın kapı ve kilitlerinde yaşadığınız problemleri en pratik ve kesin çözüm Barbaros Oto'da.